Przewozy Regionalne Kruszewiec

  • Nazwa firmy Przewozy Regionalne
  • Miejscowość Kruszewiec

Opinie naszych klientów

PKP Intercity S.A.

Andrzej Bokszczanin

Polecamy firmę SOSNOWSKI SPp. z o.o. Sp. k. Jako wiarygodnego wykonawcę robót budowlanych oraz dostawcę wyposażenia dla zaplecza obsługi taboru, w zakresie systemów nawadniająco - odfekalniających tabor kolejowy.

1 Maj 2018

Koleje Dolnośląskie S.A.

Piotr Rachwalski

Polecamy firmę SOSNOWSKI Sp. z o.o. Sp. k. jako wiarygodnego dostawcę wyposażenia zaplecza naprawy taboru.

29 Maj 2018

Rentrak Sp. z o.o.

Zbigniew Ciemny

Firma SOSONOWSKI wywiązała się z powierzonego zadania i dostarczyła nam rozwiązanie spełniające wszystkie stawiane przez nas tym urządzeniom wymagania.

18 Czerwiec 2018

PESA Bydgoszcz S.A.

Andrzej Wesołowski

Firma SOSNOWSKI Sp. z o.o. Sp. k. wywiązała się ze złożonych zleceń należycie i w terminie. Jej serwis zapewnia pełną obsługę gwarancyjna i pogwarancyjną dostarczonych urządzeń.

18 Czerwiec 2018

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie

Julian Pilszczek

"Możemy potwierdzić dobrą jakość oferowanych produktów i terminowość wykonywanych zadań. Ponadto pracownicy firmy wykazywali się doświadczeniem i wiedzą techniczną w zakresie oferowanych produktów".

31 Marzec 2018

Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku Sp. z o.o.

Leszek Krawczyk

Pracownicy firmy "Sosnowski" wykazali się doświadczeniem i wiedzą techniczną w zakresie oferowanych produktów. Firmę "Sosnowski" postrzegamy jako partnera godnego zaufania przy realizacji podobnego typu inwestycji z pełną odpowiedzialnością polecamy tego Wykonawcę".

31 Marzec 2018

Wagon Service Ostróda Sp. z o.o.

Mieczysław Jędrzejek

"Wykonane prace odpowiadają naszym oczekiwaniom i były w 100% zgodne z wymaganiami zawartymi w umowie przy zachowaniu właściwej jakości i z należytą starannością. Firma wykazała się dobrą organizacją pracy i profesjonalnym wykonawstwem".

31 Marzec 2018

PKP Energetyka

Jan Kocharczyk

"Stwierdzamy, że w/w roboty zostały wykonane bardzo starannie, w terminie z wysoką fachowością, co upoważnia Nas do udzielenia firmie "Sosnowski" pełnej rekomendacji".

31 Marzec 2018

Przewozy Regionalne Sp. z o.o.

Andrzej Chańko

"Firma Sosnowski spełniła nasze oczekiwania i jest godnym polecenia partnerem biznesowym. Pragniemy również zaznaczyć, że w całym procesie wykonania przedmiotu zamówienia przedstawiciele firmy Sosnowski wykazywali się profesjonalną wiedzą techniczną i technologiczną oraz dużym zaangażowaniem w realizowany przez nich kontrakt".

18 Czerwiec 2018

Masz pytania?

Michał Stankiewicz

Doradca Klienta - Warsztaty i SKP

Jacek Jabłoński

Kierownik Serwisu

Agnieszka Piotrowska

Logistyk

Mariusz Syldatk

Dyrektor Handlowy ds. Kolejnictwa

Łukasz Poprawa

Serwis Urządzeń i Części

Marzena Sztukowska

Serwis Urządzeń i Części

Michał Kotarak

Dyrektor Handlowy ds. Warsztatów i SKP

Kontakt

Schowek

Schowek jest pusty. Możesz wybrać produkty z naszej oferty i dodać je do schowka. Produkty dodane do schowka możesz przesłać do nas do wyceny.

Aby wysłać zapytanie podaj dane:

0